O nás

Hudební platforma pro Vaše potřeby – nejen profesní, účetní a právní poradenství, ale i pojištění na míru pro muzikanty, DJs a zvukaře.

Co je musicdok?

Komunita sdružující muzikanty, zpěváky, DJs a zvukaře, se záměrem poskytnutí kompletních služeb v oblasti profesního, právního a pojišťovacího poradenství, peněžních záležitostí, a členských výhod u obchodních partnerů.

Představte si nás jako takovou platformu, na které se setkává vše, co se hudebním amatérům, studentům, polo-profesionálům a profesionálům může hodit při hraní, zvučení, učení či vystupování. Místo, kde se dozvíte, jak a co v hudebním průmyslu (nejen v ČR) funguje. Společnost, která bude skutečně hájit vaše zájmy a která bude transparentní a upřímná.

MusicDok je bez kritiky v jakém žánru se pohybujete, na jaké jste úrovni, nebo na co hrajete. Pokud hudbou žijete jako my, pak se za Vás rádi postavíme a pomůžeme Vám.

Kdo stojí za musicdok?

Annie Černá MA, BA(Hons), HND
Executive Director

Annie přichází s konceptem spoleečnosti z osvědčeného business modelu Musicians’ Union v UK, organizací, kterou opakovaně sama využívala jako profesionální muzikant s mezinárodním působením (www.annie007.com). Během své hudební kariéry vystudovala obor Hudebního Businessu na Stow Collage v Glasgow (Skotsko), Hudební Propagace na Solent University v Southamptonu (Anglie) a Kulturního a Uměleckého Managementu na Winchester University (Anglie).

V roce 2011 založila také se svým britským business partnerem Jonathan Fashole-Luke úspěšnou hudební agenturu Golden Groove Entertainment Ltd., která získala již několik ocenění a od roku 2017 působí i na území ČR. Pro místní trh rozvinula omezeně přítomný koncept DJs v kombinaci s improvizujícími muzikanty, a to projekty Phenomenal Angels™ (dokonce i s unikátní variantou harfistky Aysha Denisse a DJ) a Neo-Session™ nejen ve stylu TechJazzu, ale i LatinoElectro a ElectroSwing.

„Proč jsem založila MusicDok? Protože se již dlouho živím jako muzikant a managerka. I v UK mi záleželo na pomoci ostatním muzikantům… a v ČR jsem prostě nemohla sama najít obdobné zázemí, které by mi nejen poradilo a stálo za mnou, ale i zprostředkovalo pojistky – jaké má Britská Musicians’ Union.“

Annie Black Saxofonistka, managerka a zakladatelka MusicDok

Kryštof Verner
Vizuální designer, média a PR

Kryštof Verner absolvoval gymnázium Jana Nerudy s hudebním zaměřením, a po maturitě pokračoval studiem grafického designu na Hellichově Vyšší odborné škole grafické v Praze. V rámci Musicdok se zaměřuje na tvorbu a dodržování vizuální identity značky a design všech marketingových materiálů.

Jako trumpetista absolvoval turné po Holandsku a Irsku a účastnil se umělecké rezidence v Pittsburghu. Se skupinou Green Smatroll obdržel hudební cenu Anděl za natočenou desku Rude Jazz.

Jako člen skupiny Mr.Loco pravidelně vystupuje po celé republice a se svým konceptem djingu a zároveň hrou na živý nástroj přináší svěží přístup na české hudební scéně.